Współpraca z firmą Halagrada

Halagarda oferuje różne możliwości współpracy począwszy od codziennych dostaw świeżego pieczywa, dostaw produktów mrożonych dla sieci handlowych i sektora HoReCa oraz współpracę na zasadzie franszyzy

Pieczywo świeże lub mrożone

Oferta skierowana do sieci handlowych obejmuje codzienne dostawy świeżego pieczywa oraz produktów mrożonych, które z łatwością można wypiekać w miejscu sprzedaży. Zaletą pieczywa Halagarda jest doskonała jakość składników, niepowtarzalny smak oraz długotrwała świeżość. Marka Halagarda jest doskonale rozpoznawalna i ceniona przez konsumentów w Małopolsce i nie tylko.

Model współpracy

Warunki współpracy są w każdym przypadku ustalane indywidualnie z Klientem i zależą od wielkości i częstości dostaw. W ramach współpracy firma Halagarda gwarantuje regularne dostawy, zawsze tej samej, wysokiej jakości produktów, doradztwo w zakresie stosowanych urządzeń i technologii oraz udostępnienie na specjalnych warunkach urządzeń do przygotowania produktu finalnego.

Szkolenia personelu

Ponadto firma Halagarda zapewnia szkolenia personelu Klienta na temat produktów i obsługi urządzeń, w całym procesie przygotowywania wypieków. Firma może zagwarantować także wsparcie promocji pieczywa w miejscu sprzedaży polegające na zaprojektowaniu i produkcji np. koszy, pojemników, stojaków, plakatów, atrakcyjnych opakowań na kajzerki.

Nasza specjalność kajzerka

Produktem charakterystycznym dla piekarni Halagarda jest tradycyjna bułka kajzerka. Swoją popularność kajzerka zawdzięcza sprawdzonej recepturze, dzięki której bułka jest wyjątkowo delikatna w środku i chrupiąca na zewnątrz.
Czytaj więcej »

Szczegółowe informacje: Dział handlowy tel. 609 193 201 lub 609 193 202, e-mail: biuro@halagarda.com.pl