Współpraca z firmą Halagrada

Halagarda oferuje różne możliwości współpracy począwszy od codziennych dostaw świeżego pieczywa, dostaw produktów mrożonych dla sieci handlowych i sektora HoReCa oraz współpracę na zasadzie franszyzy

Modele współpracy

Oferujemy naszym partnerom dogodne warunki stałej współpracy w oparciu o różnego rodzaju modele kooperacji. Sieciom handlowym proponujemy codzienne dostawy świeżego pieczywa oraz produktów mrożonych przeznaczonych do wypieku w miejscu sprzedaży. Dla osób przedsiębiorczych, którym podoba się koncepcja biznesu Halagarda, oferujemy współpracę na zasadzie franczyzy. Posiadamy również propozycje współpracy dla hoteli, restauracji, organizatorów wesel i bankietów oraz przedsiębiorstw świadczących usługi cateringowe.

Zalety współpracy

Firma Halagarda, dzięki swoim możliwościom produkcyjnym, jest w stanie zapewnić dużą elastyczność dostaw. Oznacza to możliwość realizacji zamówienia już w ciągu 24 godzin od momentu jego przyjęcia. Szybka reakcja na potrzeby klienta, własne zaplecze logistyczne oraz terminowe dostawy czynią firmę Halagarda doskonałym partnerem do współpracy.

Wsparcie dla partnerów

Firma Halagarda chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i udziela partnerom wsparcia, zarówno technologicznego jak i marketingowego. Dla partnerów oznacza to prowadzenie szkoleń dla personelu, jak również udostępnienie sprzętu do wypieku pieczywa oraz pomoc przy aranżacji stoiska sprzedażowego.